Novinky

Aktuálne informácie, novinky, čo sa deje...

Týždeň modlitieb mladých za mladých

Rada KBS pre mládež a univerzity v spolupráci s diecéznymi centrami mládeže pozýva všetkých mladých ďakovať a prosiť za mladých ľudí na Slovensku v rámci Týždňa modlitieb mladých za mladých a to od Turíc po nedeľu Najsvätejšej Trojice (23. mája – 30. mája). V rámci tohto týždňa bude aj modlitebná reťaz za mladých - nepretržitá modlitba (24/7) mladých z celého Slovenska, do ktorej ste pozvaní sa zapojiť.

U nás, v Hlohovskej farnosti, bude v tomto týždni nasledujúci spoločný program:
 

Hlohovec číta knihu Prísloví

Buďte požehnaní!

S potešením Vás chcem pozvať do jedného z nových projektov spolupráce, ktorý je akousi prípravou na Svetový deň modlitieb, ktorý spolu budeme prežívať v deň Turíc / Letníc (23. mája 2010).
Na to, aby sme sa na tento deň pripravili, stali sme sa súčasťou projektu, za ktorý v Hlohovci ďakujeme najmä Tomášovi Barekovi, pastorovi Apoštolskej cirkvi. Ide o spoločné každodenné čítanie jednej kapitoly z knihy Prísloví v rámci svojho voľného času. Do tohto projektu sa zapájajú všetky 3 kresťanské denominácie v Hlohovci - Apoštolská cirkev, Evanjelická cirkev a Rímsko-katolícka cirkev.

Zapojte sa s nami - príjmite pozvanie na hostinu, ku ktorej nás Božie slovo pozýva! Zjednoťme sa spolu v modlitbách a tvorme tak Jednotu, za ktorú sa modlil Pán!

Ak máte záujem dozvedieť sa viac, čítajte ďalej!

Oázy nového života 2010 v Česku!

Na stránke http://www.soteria.tk môžete nájsť informácie o letnom kresťanskom tábore hnutia Svetlo-Život s názvom Oáza nového života, ktorý nám priniesol veľa požehnania a dobrých vecí do spoločenstva... Tento rok sa bude konať špeciálne v Českej republike, takže sa máte iste na čo tešiť! Neváhajte a prihláste sa, bude to určite stáť za to!

Light of Life for YOU!

OZ Koráb nádeje Ťa pozýva na koncert modlitieb a chvál Light of life for YOU! Táto akcia sa uskutoční 24. apríla 2010 (sobota) od 16:00 v dome umenia v Piešťanoch. Vstupné je dobrovoľné!

Účinkujú: eSPé, Christallinus a Timothy!!!

viac info na www.lol.korabnadeje.sk

Modlitby za uzdravenie v apríli

V sobotu 24. apríla 2010 budú vo františkánskom kostole v Hlohovci (kostol všetkých svätých) modlitby za uzdravenie a oslobodenie... 

Staňte sa našim priateľom na Facebooku!

Buďte požehnaní,

preto, aby sa nám spolu jednoduchšie komunikovalo, môžete sa stať našim priateľom na sociálnej sieti Facebook. Urobiť tak môžete kliknutím na facebook.com/spolocenstvo.betel

Modlitby za uzdravenie v marci

V sobotu 20. marca 2010 budú vo františkánskom kostole v Hlohovci (kostol všetkých svätých) modlitby za uzdravenie a oslobodenie... 

40 dní online - pôstna príprava

Možno trochu netradičná forma pôstnej prípravy... Zaujímavá aktivita, organizovaná farnosťou Dobrého Pastiera, určená pre tých, ktorí sa neradi odliepajú od obrazovky počítača :-)
Prečo nevyužiť moderné technológie aj počas pôstu - na bližšie stretnutie sa s Pánom?
 
Syndikovať obsah