Novinky

Aktuálne informácie, novinky, čo sa deje...

Týždeň Cirkvi pre mladých v Hlohovci

Vrámci týždňa Cirkvi pre mladých bude v pondelok 16.11.2009 na Hlohovskej fare stretnutie pre všetkých mladých.

Program:
18:30 - sv. omša - Kostolík Ducha Sv.
19:30 - scénky
21:00 - freetime (adorácia, guláš, spoločenské hry...)

Gospelvečer - Trnava 1.12.

V utorok 1.12.2009 sa v Mariánskej sále (Františkánska ul.) v Trnave uskutoční 30. gospelový večer pod názvom "Gospelvečer", organizovaný spoločenstvom Kanaán...

Modlitby za uzdravenie v Decembri

Pozor zmena: Najbližšie modlitby za uzdravenie a oslobodenie budú v sobotu 5. Decembra 2009 vo františkánskom kostole v Hlohovci (kostol všetkých svätých).

Modlitby za uzdravenie v Októbri

V sobotu 24. októbra 2009 budú vo františkánskom kostole v Hlohovci (kostol všetkých svätých) modlitby za uzdravenie a oslobodenie...
 

Trnavská animátorská škola (TAŠ-ka) je tu!

Kurz pre všetkých mladých ľudí, ktorý chcú stretnúť nových priateľov, zažiť spoločenstvo a naučiť sa viesť spoločenstvá vo svojich farnostiach JE KONEČNE TU!

Modlitby za uzdravenie v Septembri

V sobotu 19. septembra 2009 budú vo františkánskom kostole v Hlohovci modlitby za uzdravenie a oslobodenie. Začnú sv. omšou o 18:30 a po nej budú pokračovať adoráciou.
 

Chvály na Nádeji 2009

Dovoľujeme si Vás pozvať na podujatie Nádej 2009 (www.nadej.info), do ktorého je naše spoločenstvo aktívne zapojené.

Môžete nás vidieť:

1. V piatok večer - predstavovanie spoločenstiev (18:30 - 20:00)

2. V sobotu - ranné chvály (8:00 - 9:00); workshop (13:30 - 15:00) - "Odzvonilo konzervatívcom v politike?" (hostia: poslanci NR SR Daniel Lipšic (KDH) a Vladimír Palko (KDS)

3. V nedeľu - ranné chvály (8:30 - 9:00)

Tešíme sa aj na tvoju účasť!
+++GBY

Bételáci ;-)

Slávnosť nanebovzatia Panny Márie

V sobotu 15. augusta, na slávnosť nanebovzatia Panny Márie (ktorá je zároveň prikázaným sviatkom), bude v Hlohovci tradičná púť.

Z Koplotoviec pôjde procesia ku ktorej sa pripoja farníci zo Svätého Petra a Novej štvrte (v priestoroch pred kasárňami) okolo 17:00. Procesia pôjde na cintorín, kde sa o 18:00 začne krížová cesta.
Po procesii bude na cintoríne sv. omša o 19:00.

Po jej skončení budeme pokračovať sviečkovým sprievodom cez Vinohradskú ulicu do farského kostola, kde slávenie zavŕšime Eucharistickým požehnaním.

Z tohto dôvodu tiež v túto sobotu nebude naše stretko.

Mládežka - už tento piatok (14.8)!

Buďte požehnaní,

dovoľujeme si Vás pozvať na mládežnícku omšu, ktorá bude tento piatok - 14.8. - vo františkánskom kostole v Hlohovci. Túto omšu bude hudobne doprevádzať jedna z našich chválospevových kapiel - Prisoners4Christ.
Bude to ich premiéra v tomto zložení, tak si nenechajte túto lahôdku ujsť. Na mládežke bude taktiež oficiálna premiéra ich nových piesní chvály, jednoducho - máte sa na čo tešiť!

+ Žehnajú v mene Ježiš a o modlitby prosia
Bételáci

Syndikovať obsah