Novinky

Aktuálne informácie, novinky, čo sa deje...

Spoločenstvo Bétel - už tento piatok na festivale NEBOJTE SA!

Buďte požehnaní!

Chcel by som Vás v mene nášho spoločenstva pozvať na festival NEBOJTE SA (www.festivalnebojtesa.sk), ktorý sa uskutoční už tento víkend (3-5.júla) v malej dedinke Krakovany (pri Piešťanoch). Tento rok sa bude konať už piaty ročník tohto festivalu a určite sa máte na čo tešiť! Prídite sa teda občerstviť a načerpať nové sily v Pánovej blízkosti a v spoločenstve iných kresťanov!

Naše spoločenstvo poslúži na tomto festivale po viacerých stránkach (adorácia - chvály, modlitebná služba, praktická služba)...

Tešíme sa práve na Teba!

Kampaň pre Ježiša 2009

Buďte požehnaní, bračekovci a sestričky!
Chcem dať na známosť, že od 9. do 19. júla sa uskutoční Kampaň pre Ježiša a dostali sme ako spoločenstvo ponuku zapojit tam nejakých ľudí - skúste to dať čo najrýchlejšie vedieť vôkol seba a ak má niekto záujem, ozvite sa mi!

S bratským pozdravom Martin

Rozlúčka s naším kaplánkom Ivkom

Rozlúčka s naším p. kaplánom Ivanom Ružičkom bude vo štvrtok 25. júna o 16:45. Potom bude adorácia a o 19-tej by sme pokračovali na fare.

Náš novovysvätený arcibiskup

V sobotu bol Róbert Bezák vysvätený za nového arcibiskupa trnavskej arcidiecézy. Mali sme tú možnosť zúčastniť sa vysviacky... Myslím, že bolo fajn, nie? ;-)

Prinášam pár odkazov, čo som ponachádzal pri potulkách webom:

Festival NEBOJTE SA! 2009

Buďte požehnaní!

Pozývame Vás na Festival NEBOJTE SA, ktorý patrí k najväčším celodiecéznym aktivitám Trnavskej arcidiecézy. Tento rok sa opäť uskutoční v Krakovanoch pri Piešťanoch v dňoch 3.-4.7. 2009 a bude zahŕňať množstvo super aktivít.

Všetky potrebné informácie sa dozviete na novom webe www.festivalnebojtesa.sk

Povinné stretnutie pred víkendovkou

Štvrtok 4.6.2009  je o 18:00 na fare (v našej miestnosti) stretnutie ohľadom víkendovky, ktoré je pre všetkých (Bételákov), ktorí chcú ísť na víkendovku povinné.
Prineste si tiež 13 eur na zaplatenie (prípadne zálohu 8 eur a zvyšok doplatíte na mieste).

Modlitby za uzdravenie v Júni

Najbližšie modlitby za uzdravenie a oslobodenie budú v sobotu 20. júna 2009 vo františkánskom kostole v Hlohovci.

Modlitebna retaz - 3xM

S usmevom na tvari Ta pozdravujeme z Arcidiecezneho centra pre mladez v Presove.

Uz v piatok 29. maja tohto roku o 12:00 zacina Modlitebna retaz nepretrzitej modlitby mladych za mladych, kde sa mladi modlia za svojich kamaratov, kamaratky, priatelov, priatelky, bratov, sestry ..., ktora potrva do nedele 7. juna do 12:00. Tymto emailom Ta chceme pozvat k vytvoreniu nepretrzitej modlitebnej retaze. Potrebujeme Ta, Slovensko potrebuje Tvoju modlitbu.

Svetový deň modlitieb - 31. máj 2009

Buďte požehnaní!

Tento rok sa chceme pripojiť k aktivite, ktorá má celosvetový rozmer. Je ňou svetový deň modlitieb.
Sme veľmi vďační za to, že naši známi z Apoštolskej a Evanjelickej cirkvi v Hlohovci sa tohto projektu chopili a pozvali nás (RKC v Hlohovci) aby sme sa zapojili. Koordinátorom sa stal náš pán kaplán Ivan Ružička
Ak máte chuť, zapojte sa aj vy!

AKO?
Čítajte ďalej...

Syndikovať obsah